Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Якщо ви використовуєте Інтернет і зокрема google  для пошуку потрібної вам інформації про ту чи іншу допомогу, то вам достатньо набрати назву цієї допомоги і найпевніше перше що ви зможете знайти це посилання на статті із  сайту «ВАРТО ЗНАТИ».  Слід зазначити, що за цей рік сайт відвідало 1 292 112 користувачів, що є найбільшою кількістю за час існування сайту.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року близько двох із половиною тисяч людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

Сайт працює виключно на кошти, які ми отримуємо від Вас. Так, дякуючи усім, хто фінансово допоміг сайту у листопаді 2017 року (всього за рік було зібрано 780 грн), ми забезпечили технічну можливість існування сайту на 2017 рік і сподіваємося, що цей ресурс буде корисним для Вас і заохочуємо підтримати його діяльність на 2018 рік.

Дякуємо за розуміння та підтримку!

Представник ініціативи

Юрист Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк

———————

Ви можете підтримати сайт пожертвами на картковий рахунок  (у грн.): Найменування банку: Приватбанк.  Номер карткового рахунку:  5168755109255154

1 комментарий on Листопад — місяць підтримки сайту «ВАРТО ЗНАТИ»

  1. Олег:

    Добрий день!
    Чи не могли б ви поінформувати, скільки становить середня допомога по безробіттю станом на листопад 2016 року в середньому по Україні?

    Відповідь:є інформація в статті на сайті

Добавить комментарий