«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

Сайт працює виключно на кошти, які ми отримуємо від Вас. Так, дякуючи усім, хто фінансово допоміг сайту у листопаді 2017 року, ми забезпечуємо технічну можливість існування сайту на 2018 рік і сподіваємося, що цей ресурс буде корисним для Вас.

Дякуємо за розуміння та підтримку!

Представник ініціативи

Юрист Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк

———————

Ви можете підтримати сайт пожертвами на картковий рахунок  (у грн.): Найменування банку: Приватбанк.  Номер карткового рахунку: 5168755109255154

Найбільш простий спосіб зробити це через термінали самообслуговування. Вони є всюди і достатньо просто зробити поповнення по номеру картки.  Ось тут проста інструкція і адреси розміщення цих терміналів http://privatbank.ua/ua/udalenniy-banking/terminaly-samoobsluzhivaniya/   Зрозуміло що можна використати будь-які інші можливі способи (приват24, переведення з іншого банку або безпосередньо в касі будь-якого банку тощо.

 

25 комментариев on Підтримка сайту

 1. ВАЛЕНТИНА:

  ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ОРЕНДАРЮ КВАРТИРИ З МЕТОЮ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ

  Відповідь: читайте статтю на сайті

 2. Віта:

  Добрий день. Підкажіть будь ласка чи зможу я оформити субсидію в цьому році?В серпні 2015 року чоловік оформив договір міни 3 кімнатної квартири на 2-х кімнатну.(квартира в другій області і там живе мама чоловіка). Є договір міни і там вказана оцінка квартири. Більше 300000грн. Ми нічого не доплачували і нам також не доплачували. Пішла оформляти субсидію і мені дали відмову, так як я приховала продажу квартири. Податкова показала як дохід. Субсидія в нас не вийшла хоч я і договір показала що по факту ми ніякі гроші не отримували і не доплачували.
  В цьому році я планую теж іти оформляти субсидію . Ми живемо в службовій квартирі 28 квадратів. Склад сім’ї 2 дорослих і дитина. Дохід наш на місяць приблизно 5500 грн. на руки. А за однокімнатну квартиру ми платимо 1200 — за вересень. В нас не має лічильників. Тож чи зможу я оформити субсидію в цьому році?

  Відповідь: прочитайте відповідну статтю на сайті. За вашим описом надати предметну допомогу не вбачається можливим.

 3. Ірина:

  Добрий день.У сина моєї племінниці ,якому нещодавно виповнилося 3 рочки ,виявили повну глухоту…Дитина на групі до 18 років,потребує операції,і звичайно догляду..Ні вона,ні чоловік зрозуміло роботи кинути не можуть,з\п висока…Чи можу я її тітка оформити опікунство по догляду.???

  Відповідь: так, але на комісії і з поясненням від батьків, причин їх неможлиовсті

 4. Я подала документи в січні нарахування мені прийшло 8 квітня 841грн. А мене дочка 11 років , син 4 роки,чоловік працює на півтори ставки на мінімальній зарплаті,а я являюся опікуном 86річного дідуся.Не розумію чому нарахування проводилося так довго і з якої причини така мала сума цього нарахування.

  Відповідь: пояснення ви можете отримати в тому органі, який і зробив вам нарахування

 5. Богдан:

  Чи обовязково потрібно проживати та бути зареєстрованим доглядальнику спільно із перестарілим,та яким законодавчим актом користуватися?

  Відповідь: так, нормативно-правове регулювання міститься в статті на сайті

 6. Таня Верозуб:

  Здравствуйте, скажите пожалуйста разве в Украине закон имеет обратную силу? Если мне помощь одинокой матери была назначена до 01.01.2016. То почему её отменили и не выплачивают ?

  Відповідь: оскільки прийнятий Закон

 7. Ірина:

  Добрий день,

  чи можна у Вас попросити правову допомогу?

  З повагою, Ірина.

  Відповідь: якщо вам необхідна допомога очна, а не консультація, тоді ви можете звернутись у центри приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини, перелік який є на самому сайті спілки, вони представлені у багатьох містах

 8. Скажіть будь ласка чому закон україни про соц захист малозабезпечених сімей порушує конституцію україни а зокрема статтю 46 де сказано соціальні виплати та допомоги що є основним джерелом існування мають забезпечувати рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму встановленогозаконом дітям 85% БАТЬКАМ 21% тобто 250г а коли приймають бюджет там взагалі не більше 75% де конституція чи верховній раді нехватає на обіди. Дякую.

  Відповідь: на нашу думку порушення Конституції немає, якщо ви вважаєте що є, можете звернутись до суду.

 9. Бойлер Фотиния:

  Дякую за вашу ініціативу і добру справу!

 10. Таня:

  Вибачте,бачу що трохи не туди вклала питання,а зараз неможу його вимазати.

Добавить комментарий