«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

Сайт працює виключно на кошти, які ми отримуємо від Вас. Так, дякуючи усім, хто фінансово допоміг сайту у листопаді 2017 року, ми забезпечуємо технічну можливість існування сайту на 2018 рік і сподіваємося, що цей ресурс буде корисним для Вас.

Дякуємо за розуміння та підтримку!

Представник ініціативи

Юрист Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк

———————

Ви можете підтримати сайт пожертвами на картковий рахунок  (у грн.): Найменування банку: Приватбанк.  Номер карткового рахунку: 5168755109255154

Найбільш простий спосіб зробити це через термінали самообслуговування. Вони є всюди і достатньо просто зробити поповнення по номеру картки.  Ось тут проста інструкція і адреси розміщення цих терміналів http://privatbank.ua/ua/udalenniy-banking/terminaly-samoobsluzhivaniya/   Зрозуміло що можна використати будь-які інші можливі способи (приват24, переведення з іншого банку або безпосередньо в касі будь-якого банку тощо.

 

25 комментариев on Підтримка сайту

 1. Доброго дня, я ( отримую пенсію по втраті годувальника) працювала місяць, на літніх канікулах, як почалося навчання не змогла приїхати і особисто передати в пенсійний фонд довідку про навчання. Тому передала її свої матері, від неї відмовилися її приймати. Підкажіть, чи такі дії працівників пенсійного фонду є правомірними?

  Відповідь: без огляду таких довідок це вказати не можливо

 2. Оксана:

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в розрахунок середньомісячного доходу працюючого члену сім’ї, що подає на домогу малозабезпеченим сім’ям, береться повна заробітна плата (грязна) чи зарплатня, яка отримується на руки після відрахування податку на доходи фізичних осіб у вигляді заробітної плати (подоходний)?

  Відповідь: з урахуванням ПДФО

 3. Інна:

  Я є учасником бойових дій. Мій син навчається у.м.Харків інститу Ярослава мудрого військово-юридичний факультет. Після двох років казарми його переводять до гуртожитку. Чи має право мій син приживати в гуртожитку безкоштовно? Кажуть, що ми маємо сптатити 50% вартості.

  Відповідь: це залежиться від сукупного показника доходу та рішення місцевого органу влади. Запросіть підстави запиту такої вимоги

 4. валентина:

  Доброго вам дня.Дочка з внуком проживають вже 2 роки за кордоном,але прописані в нашому будинку.Ми з чоловіком проживаємо удвох.Нам сказали, що б нам одержати субсидію потрібно виписати дочку з малолітнім внуком з нашого будинку.Чи маємо ми право на субсидію,якщо вони зареєстровані,але у нас не проживають?

  Відповідь: за умов, що визначені в статті

 5. Лідія:

  Скажіть будь ласка,якщо я переоформила одиноку матір 20 жовтня- то за жовтень я допомогу не отримаю?

  Відповідь: маєте отримати з дати подачі документів

 6. Тетяна:

  Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи повинна я писати заяву в УСЗН, при оформлені соц допомоги про те що я прошу взяти до розрахунку грошову виплату на пай за минулий рік.

  Відповідь: за цілий рік- ні. На сайті в статті є порядок розрахунку допомоги та умови, за яких вона призначається

 7. Добрий день! скажіть будь-ласка чи можу я стати в ЦЗ якщо наша сім.я має земельну ділянку 0.36га для ведення ОСГ, але земля на чоловікові . В законі сказано якщо З.Д. більше 0.25 то вся родина вважається членами ОСГ чи так це?

  Відповідь: так

 8. ирина:

  у меня такой вопрос:если пришли в дом соцслужбы проверять условия проживания ребенка до 3-х лет и увидели не очень хорошие или неудовлетворительные условия могут ли они лишить детского пособия? и что они вообще могут ? какие у них есть права? или подскажите где читать закон

  Відповідь: можуть позбавити і права на допомогу, і ініціювати позбавлення батьківських прав тощо. Положення про УСЗ визначені в Законі та Постановах, які є у відповідних статтях на сайті

 9. Лера:

  Добрый вечер! А если я нахожусь в декрете, ребенку 4 года, официального дохода не имею. Мой муж не работает, инвалид 2 группы, но работает не официально в России. Я могу оформить данную помощь?

  Відповідь: яку саме? знайомтесь з статтями

 10. Доброго дня! Підкажіжь будьласка, з дня реєстрації шлюбу пройшло два роки і зараз постало питання про розлучення, ми не маємо спільних дітей. Куди мені потрібно звернутись щоб подати заяву, за місцем реєстрації в ЗагС чи до суду?

  Відповідь: якщо є згода обох на розлучення, то в РАЦСі ви можете подати заяву.

Добавить комментарий