Відео, де розглядаю основні аспекти отримання різних видів допомоги на дітей.

Tags: , ,

65 комментариев on ЯК ОТРИМАТИ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ: ПОРАДИ ЮРИСТА

 1. Надя:

  Добрий вечір!У труд.книжці була перерва між роботою і біржою(4 місяціЇ).УСЗ вимагають довідки про те,що я не є ПП(коштує 87грн.з пенею) та довідку,що не отримую пенсії.Чи правомірні дії спеціаліста СЗ.

  Відповідь: правомірні, як і те, що таку довідку можна отримати безкоштовно.

 2. Ольга:

  Яку допомогу я можу отримувати якщо я розлучена,маю 4 дітей,проживаю з чоловіком але він зовсім їх не забезпечує і ніде не працює?

  Відповідь: ознайомтесь з відповідною інформацією в статті

 3. наталья:

  Добрий день!Отримувала допомогу малозабезпеченность та мать-одинока.Була оформлена по догляду за 80 річною.20 грудня бабуся померла .21 грудня я стала на биржу. Не буде перерва для отримання подальшої допомоги?

  Відповідь: не має бути, повідомте УСЗ

 4. алена:

  Соціальна служба відмовила в прийнятті документів на отримання допомоги малозабезпеченій родині мотивуючи тим що перерва в документах . Так 30 вересня 2016 року( п’ятниця робочий день) я звільнилася з роботи про що е запис у трудовій книжці, а в понеділок 3 жовтня звернулася в центр зайнятості для набуття статусу безробітного. Тобто 2 дня перерви — це порушення . Але ж були вихідні дні і відповідно служба зайнятості теж не працювала! Чи правомірні дії спеціаліста соціальної служби.

  Відповідь: ні, ви вправі їх оскаржувати

 5. леся:

  Добрий вечір скажіть яку допомогу я маю получати як шо я на одого сина 6 років одинока мама і я на нього нічого не получаю бо я вийшла заміж і маю другу доньку 4 роки чоловіком він не всиновлений Чому я на нього не получаю допомогу одинокой мами

  Відповідь: ознайомтесь з статтями на сайті, зверніться в УСЗ за консультацією чи очною фаховою допомогою

Добавить комментарий