Tags: ,

25 комментариев on ЯК ОФОРМИТИ ТА ОТРИМАТИ СПАДОК. ПОРАДИ ЮРИСТА

 1. Микола:

  Доброго дня! В мене така ситуація в 2000 році дідусь заповів батькові дім, але батько помер і не вступив в спадщину, хто є прямим спадкоємцем цього дому?

  Відповідь: необхідно вивчати документи для відповіді

 2. Лариса:

  Доброго дня. Моя мама отримал квартиру від чоловіка, який був моїм відчимом. Наразі подала документи на право спадщини. Після набуття права вона хоче одразу подарувати цю квартиру мені. Чи ннеобхідно їй переоформити всі документи на себе, а поті дарувати, чи достатньо вступити у спадщину ,подарувати мені і я вже буду оформляти документи на квартиру на себе?

  Відповідь: радимо ознайомитися зі статтею

 3. Марія:

  Доброго дня. У мене померла мати,а через рік батько.У будинку була прописана я та моя сестра з дітьми від народження.Після смерті батька через два роки я виписалась із будинку. Але там прописана сестра з дітьми. Проте будинок у договорі про купівлю продаж стоїть на брата батька. Але він там непрописаний. Підкажіть чи може сестра переписати будинок на себе

  Відповідь: ні

 4. Добрий день!Як краще зробити, нехай бабця складає заповіт чи зразу переоформити документи на право власності на будинок?

  Відповідь: що найкраще — обираєте виключно ви

 5. Світлана:

  Доброго дня!Тато помер в 1994 р. будинок записаний на нього але не приватизований. Нас двоє, але приписаний тілки мій брат. Я хочу відмовитись від своєї частки. Чи може мій брат оформити будинок тільки на себе.

  Відповідь: за описаних умов відповісти не вбачається можливим

Добавить комментарий