Tags: ,

16 комментариев on ЯК ОФОРМИТИ ТА ОТРИМАТИ СПАДОК. ПОРАДИ ЮРИСТА

 1. Валентина:

  Доброго вечора! Питання таке , батьки померли в 2010року, заяву на спадок писала одна з чотирьох дітей. Документів на будинок Нема, домової книги нема ( сільське рада десь чи згубила чи миші з’їли в архіві). Як можна переоформити будинок без документів? Які документи потрібно, і куди в першу чергу звернутися .

  Відповідь: на сайті є стаття, ознайомтесь

 2. Лариса:

  Якщо іноземець син, отримав у спадок житло від матері в Україні , чи має він сплачувати якийсь податок державі? Якщо так в якому розмірі ?

  Відповідь: інформація значиться в статті

 3. Діана:

  Доброго вечора! Я дитина сирота мені 20 років , я навчаюсь в коледжі , отримую стипендію! В мене є дитина 4 роки! Скажіть будь-ласка я отримаю допомогу від держави після закінчення коледжу!?

  Відповідь: про яку допомогу йде мова? Чи знайомились ви зі статтями на сайті?

 4. Марія:

  Добрий день.Мій батько помер 2006року,будинок без права власності і по нинішній день,в ньому прописана мама,я там проживаю та не прописана,чи можу переписати будинок на себе і зробити право власності

  Відповідь: ні

 5. Ірина:

  Доброго дня! мій чоловік після смерті матері та бабусів1997р. підписав відмову на частки земельного паю на корись сестри так як тато з сестрою йому пообіцяли свої частки батьківської хати.Ми непроживаемо в тому будинку на даний момент тато хоче продати будинок а сестра претендуе на свою частину. чи можливо визнати відмову від спадщини недійсною та повернути свою частину.

  Відповідь: ні

 6. Роман:

  Доброго дня! питання моє полягає в тому, що моя мати була співвласницею будинку з моєю бабусею в процетному відношенні 49%/51%.
  Після смерті бабусі в 1984 році моя мама (і її сестра)не оголосила про право на спадщину. На даний момент ніхто не має претензій на майно.
  Яким чином тепер мамі набути права власності на 51% бабусі.

  Відповідь: без огляду документів сказати важко

Добавить комментарий