Картка киянина — це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки  та інших інформаційних сервісів і послуг.

  Метою створення інформаційно-телекомунікаційної системи «Картка киянина» є:

— надання мешканцям м. Києва зручного та універсального інструменту для отримання соціальної допомоги, такої як:

 • забезпечення обліку проїзду в громадському міському пасажирському транспорті;
 • отримання соціального дисконту для оплати товарів у магазинах і супермаркетах, а також пільг в аптечних пунктах при безкоштовному отриманні чи купівлі медикаментів;
 • обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг тощо.

  Для  отримання «Картки киянина» потрібно звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку.  Зауважимо, що на сьогодні картка вже не видається у районних управліннях праці та соціального захисту населення, а потрібно звертатися безпосередньо до банку.

Для оформлення «Картки киянина» у банк необхідно принести паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення, що дає право на пільгу.

  В першу чергу, картку зможуть отримати:

 • батьки багатодітних сімей;
 • пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд в метрополітені;
 • непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу;
 • особи, які не мають права на пенсію та інваліди;
 • соціальні працівники.

  Тобто «Картка киянина» — це багатофункціональний інструмент, який дозволяє персоніфікувати громадянина (відповідно до категорій), як мешканця м. Києва, та використовувати картку для отримання ним різних видів соціальної підтримки, послуг та сервісів.

   За результатами впровадження пілотного проекту пластикова картка «Картка киянина» буде видаватися за бажанням усім зареєстрованим у місті Києві громадянам.

  Однак, Концепція не виключає можливість використання «Картки киянина» особами, які працюють, але не зареєстровані в м. Києві та особами, які навчаються в м. Києві.

Більш детальна інформація тут: http://info.kyivcard.com.ua/main/

Tags:

114 комментариев on Інформація щодо картки киянина

 1. Що робити, якщо картка киянина загублена? До кого зветатися? Які документи необхідні? Власник картки Власенко Леонід Вадимович, інвалід, проживає вулю Мазепи 3, кв. 14

  Відповідь: зверніться до місцевого органу влади

 2. Елена:

  оформила картку в 2015 году.за несуществующие СМС ,в ощадбанке требут за год уплатить 120 грн. написала заявление об отказе от карки. приходят СМС, что у меня долг. куда обратится. как оказалось простому Киевлянину эта картка не нужна.

  Відповідь: зверніться до банку

 3. Евгения:

  Куда именно, в какой орган местной власти следует обращаться, если в отделении ощадбанка меняют картку киянина (заканчивается срок действия картки киянина, полученной ранее через банк Крещатик) только при условии получения пенсии в ощадбанке. Я получаю пенсию в Приватбанке и менять банк не желаю. Меня принуждают в ощадбанке. Скажите, куда конкретно нужно обращаться

  Відповідь: зверніться до місцевого органу влади

 4. Жижка Любов Миколаївна:

  Сьогодні звернулася в Ощадбанк про поновлення картки Киянина(м.Київ,вул.Малишко,39)маючи пільги я инвалид 3 групи,чоловік інвалід війни 2 групи.Мені відмовили в видачі картки мотивуючи тим що я повинна заплатити по 100 грн.за кожну картку.Всі необхідні документи були пред’явлені.У мене була картка Киянина Хрещатик Банк.Чому мені і моєму чоловікові не міняють картку.Вона мені потрібна для поїздок транспортом,аптеки.магазину.В інший спосіб користуватися карткою не маю бажання.

  Відповідь: зверніться до місцевого органу влади

Добавить комментарий