Картка киянина — це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки  та інших інформаційних сервісів і послуг.

  Метою створення інформаційно-телекомунікаційної системи «Картка киянина» є:

— надання мешканцям м. Києва зручного та універсального інструменту для отримання соціальної допомоги, такої як:

 • забезпечення обліку проїзду в громадському міському пасажирському транспорті;
 • отримання соціального дисконту для оплати товарів у магазинах і супермаркетах, а також пільг в аптечних пунктах при безкоштовному отриманні чи купівлі медикаментів;
 • обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг тощо.

  Для  отримання «Картки киянина» потрібно звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку.  Зауважимо, що на сьогодні картка вже не видається у районних управліннях праці та соціального захисту населення, а потрібно звертатися безпосередньо до банку.

Для оформлення «Картки киянина» у банк необхідно принести паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення, що дає право на пільгу.

  В першу чергу, картку зможуть отримати:

 • батьки багатодітних сімей;
 • пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд в метрополітені;
 • непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу;
 • особи, які не мають права на пенсію та інваліди;
 • соціальні працівники.

  Тобто «Картка киянина» — це багатофункціональний інструмент, який дозволяє персоніфікувати громадянина (відповідно до категорій), як мешканця м. Києва, та використовувати картку для отримання ним різних видів соціальної підтримки, послуг та сервісів.

   За результатами впровадження пілотного проекту пластикова картка «Картка киянина» буде видаватися за бажанням усім зареєстрованим у місті Києві громадянам.

  Однак, Концепція не виключає можливість використання «Картки киянина» особами, які працюють, але не зареєстровані в м. Києві та особами, які навчаються в м. Києві.

Більш детальна інформація тут: http://info.kyivcard.com.ua/main/

Tags:

85 комментариев on Інформація щодо картки киянина

 1. Марія:

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо у паспорті не вказані місяць та число народження, а лише рік (у зв’язку із народженням у 1942 році), потрібні якісь дії перед оформленням картки киянина? Дякую

  Відповідь: ні

 2. Олена К:

  Отримую пенсію, як інвалід ІІІ групи, проживаю і працюю в Києві з 1992 року, зареєстрована в Київській області,маю картку киянина, чи маю я право на безоплатний проїзд у міському транспорті зокрема метрополітені?

  Відповідь: відповідна інформація є в статті, знайомтесь

 3. Добрый вечер в связи с утерей карты уточните, пожалуйста в какие органы власти обращаться. Спасибо

  Відповідь: в місцеві

 4. Kirill:

  Доброго дня! Проживаю в Києві, зареєстрований в ішому місті. Учасник бойових дій (АТО). Чи зможу користуватися пільгами в міському транспорті(метро.трамвай) за допомогою картки киянина??
  Дякую

  Відповідь: так

 5. Тамара:

  Отримую пенсію по втраті годувальника, чі зможу безкоштовно їздити в міському транспорті та метро з 1 квітня?

  Відповідь: ні

Добавить комментарий