Картка киянина — це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки  та інших інформаційних сервісів і послуг.

  Метою створення інформаційно-телекомунікаційної системи «Картка киянина» є:

— надання мешканцям м. Києва зручного та універсального інструменту для отримання соціальної допомоги, такої як:

  • забезпечення обліку проїзду в громадському міському пасажирському транспорті;
  • отримання соціального дисконту для оплати товарів у магазинах і супермаркетах, а також пільг в аптечних пунктах при безкоштовному отриманні чи купівлі медикаментів;
  • обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг тощо.

  Для  отримання «Картки киянина» потрібно звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку.  Зауважимо, що на сьогодні картка вже не видається у районних управліннях праці та соціального захисту населення, а потрібно звертатися безпосередньо до банку.

Для оформлення «Картки киянина» у банк необхідно разом із заявою принести :

  • копію паспорта,
  • копію ідентифікаційного номера (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті),
  • копію посвідчення, що дає право на пільгу,
  • фотографію 3×4 або 4х6 (за бажанням заявника, фотокартка сканується з паспорта. В такому випадку фотографію надавати не потрібно),
  • довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (за наявності),
  • для громадян, які працюють або навчаються  у м. Києві — довідка з роботи або навчального закладу.

  В першу чергу, картку зможуть отримати:

  • батьки багатодітних сімей;
  • пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд в метрополітені;
  • непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу;
  • особи, які не мають права на пенсію та інваліди;
  • соціальні працівники.

  Тобто «Картка киянина» — це багатофункціональний інструмент, який дозволяє персоніфікувати громадянина (відповідно до категорій), як мешканця м. Києва, та використовувати картку для отримання ним різних видів соціальної підтримки, послуг та сервісів.

   За результатами впровадження пілотного проекту пластикова картка «Картка киянина» буде видаватися за бажанням усім зареєстрованим у місті Києві громадянам.

  Однак, Концепція не виключає можливість використання «Картки киянина» особами, які працюють, але не зареєстровані в м. Києві та особами, які навчаються в м. Києві.

   У 2019 році планується запустити багатофункціональну електронну картку «Муніципальна картка «Картка киянина». Водночас власникам існуючих «Карток киянина» не доведеться міняти нинішні карти до зазначеного на них кінцевого терміну дії. Всі нараховані на них пільги також збережуться. На сьогодні випуском карток киянина продовжує займатися Ощадбанк.

Більш детальна інформація тут:

http://wiki.1551.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=8946382

Tags: , ,

275 комментариев on Інформація щодо картки киянина

  1. борис:

    Как получить картку кмянина за дорученням?

    Відповідь: за дорученням не передбачено

  2. Виталий:

    Я инвалид 3 группы. Получил Карку киянина — в метро проезд есть, а в наземном транспорте картка не работает. В чем причина?

    Відповідь: радимо звернутися до місцевого органу влади за розясненням

  3. Мила:

    Что делать, если карта киевлянина украдена?

    Відповідь: звернутися до органу, що її видавав

  4. жанна:

    Почему при перевыпуске карточки блокируется старая карточка и нет возможности ездить в метро, а новую изготавливают достаточно долго примерно 2-3 месяца. Кто дал право банку на эту блокировку, это действие банка лишает нас законных прав на проезд в метро и попирает наше достоинство, так как в метро нас просто выгоняют и оскорбляют

    Відповідь: зверніться до органу місцевого самоврядування

  5. ot_kubriy@ukr.net:

    Сьогодні у мене викрали з сумки кошелек з картою киянина.Як тепер її поновити,куди звертатися,отримувала в ощадбанку.

    Відповідь: зверніться до місцевого органу влади. Також на сайті є стаття

  6. Сергій:

    Чи можна людині,яка має реєстрацію в Києві і постійну роботу,яка має вік 59,5 років/чоловік/ отримати картку киянина до оформлення пенсції в 60 років,тобто раніше виходу на пенсію.?

    Відповідь: на сайті оновлена стаття по вашому питанню, ознайомтесь

  7. Александр:

    С некоторых пор с моей карточки списываются поездки в метро даже когда я не езжу. Раньше этого не было, одна поездка списывалась при проходе турникета. Это противозаконно,т.к. метрополитен получает от КГГА средства за неоказанную услугу. Подозреваю, что кто-то на этом зарабатывает. Где можно получить консультацию по этому вопросу?

    Відповідь: зверніться до місцевого органу влади

  8. Тамара:

    Доброго дня! мені було оформлено «Картку киянина» яка дійсна до 04/19, але при спробі валідувати її в громадському транспорті видає результат — «невідома картка» — в чому причина і куди мені слід звернутись за її оновленням та активацією, які потрібно мати документи? Дякую

    Відповідь: зверніться до місцевого органу влади

  9. Олександра:

    Доброго дня. Чоловік є підприємцем зареєстрованим в м. Києві, чи може він отримати карту? А то по-іншому наш син просто не вміщається в групи садка… Всі кияни з пропискою витіснили нас з кількості, яка буде в групі.

    Відповідь: зверніться до місцевого органу влади та освіти. Прописка ніяке значення у праві дитини потратити до ДНЗ не має

  10. Ольга:

    Як мені скористатися карткою киянина для сплати комірного без комісій? Адже на цій картці немає грошей? Як вон туди можуть потрапити?

    Відповідь: з приводу обслуговування картки зверніться в місце видачі чи до місцевого органу влади

Добавить комментарий