Останнім часом дуже багато питань виникає навколо виплати допомоги на дітей одиноким матерям.  Це в більшості пов’язано із значним реформуванням цієї допомоги, яку наразі здійснює уряд.

Для того, щоб все ж таки отримати відповіді на ці питання було направлено інформаційний запит до Мінсоцполітики і те, що ми отримали як відповідь спробуємо пояснити.

В першу чергу Мінсоцполітики підтвердив те, що не передбачено відмови у призначенні допомоги на дітей одиноким матерям у разі, коли працездатні члени сім’ї не працюють, не навчаються, не здійснюють догляд.

Чітко сказано, які документи має надати людина, яка звертається за отриманням цієї допомоги в 2019 році вперше.

Більш детально  із процедурою отримання цієї допомоги можна ознайомитися тут: http://www.i-law.kiev.ua/%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9-%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%BC-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%8F%D0%BC-2016/.

Tags: , , ,

90 комментариев on Допомога на дітей одиноким матерям: що варто знати в 2019 році

 1. Я мати одиначка і отримувала і отримую допомогу на дитину як одинока матір. Хочу їхати відпочивати за кордон з дитиною( путівку мені подарували- куплена не мною). В совбезі сказали що якщо поїду за кордон то заберуть всі виплати які я отримала з часу народження дитини( зараз їй 1 рік і 3 міс). Чи правда це? І який термін перебування за кордоном не впливає на допомогу матері одиночці?? Завчасно вдячна.

  Відповідь: питання не у факті перебування за кордоном, а у фінансуванні цієї поїздки. Якщо вона не вписується в те, що ви декларуєте, то звісно вимоги УСЗ будуть правомірні

 2. Ира:

  Я мати одиначка і виховую дитину якій 1рік і 2 міс. Як може вплинути на отр мання допомоги мій виїзд за кордон( в даному випадку на відпочинок разом з дитиною на 7 днів)???

  Відповідь: напряму. Ваш декларуємий дохід має відповідати витратам.

 3. Я родила дитину 6 років назад,хлопець від якого я родила участі неприймав від самої вагітності і досих пір,дитина в свідоцтві записана на мою фамилію,шас я перебуваю в шлюби з другою людиною і внас двойняшки,і на даний момент чоловік неготовий вдочирити старшу доньку,чи можу я на неї оформити якусь допомогу?

  Відповідь: про всі види допомог значиться в статті на сайті.

 4. Люба:

  Доброго вечора! Скажіть будь ласка чи можу я подати документи на малозабеспечену і матір одиначку онлайн,якщо до цього часу я подавала в САБЕЗ документи я можу перемістився на онлайн і якщо так то скажіть як називається сайт на якому я можу подати документи

  Відповідь: на ці види допомог -лише особисто

 5. Елена:

  Здравствуйте. Могу ли я оформить одинокую мать не по месту жительства а по месту прописки

  Відповідь: можете

 6. Елена:

  Добрий день. Я одинока мати тимчасово не проживаю на території району де зареєстровані та прописані мої діти та я. Чи можу я оформити допомогу одиноким матерям по місту реєстрації та прописки. Дякую

  Відповідь: можете

 7. При переоформленні транспортного засобу(купленого 2016році по генеральній довіреності), виплати припиняються?

  Відповідь: залежить від підстав такого переоформлення

 8. Олена:

  пільгу 50% на оплату комунальних послуг отримують всі одинокі матері чи все залежить від доходів матері?

  Відповідь: залежить від доходів

 9. Я одинока мама 3-х детей.Було поручения в рцз на пив року,но у меня е довика ЛКК дитина до 6-ти рокив,часто хвориюча.Чьи маю я право на дсд?

  Відповідь: допомога розраховується виходячи з доходів. На сайті є приклад розрахунку

 10. Я одинока мама 3-х детей.Було поручения в груз на пиво року,но у меня е довика ЛКК дитина до 6-ти рокив,часто хвориюча.Чьи маю я право на дсд?

  Відповідь: допомога розраховується виходячи з доходів. На сайті є приклад розрахунку

Добавить комментарий