Останнім часом дуже багато питань виникає навколо виплати допомоги на дітей одиноким матерям.  Це в більшості пов’язано із значним реформуванням цієї допомоги, яку наразі здійснює уряд.

Для того, щоб все ж таки отримати відповіді на ці питання було направлено інформаційний запит до Мінсоцполітики і те, що ми отримали як відповідь спробуємо пояснити.

В першу чергу Мінсоцполітики підтвердив те, що не передбачено відмови у призначенні допомоги на дітей одиноким матерям у разі, коли працездатні члени сім’ї не працюють, не навчаються, не здійснюють догляд.

Чітко сказано, які документи має надати людина, яка звертається за отриманням цієї допомоги в 2020 році вперше.

Більш детально  із процедурою отримання цієї допомоги можна ознайомитися тут: http://www.i-law.kiev.ua/%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9-%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%BC-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%8F%D0%BC-2016/.

Tags: , , ,

107 комментариев on Допомога на дітей одиноким матерям: що варто знати в 2020 році

 1. Юлия:

  Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, почему везде пишут о том, что будут подымать выплаты матерям одиночкам в то время как они только снижают. Я мать одиночка, не состою в браке, не работаю, нет никаких дополнительных источников заработка вообще, я одна воспитываю сына 11 месяцев. С нового года каждый месяц выплаты были по 1468.25, а в июне дали только 991,25. Как это понимать?

  Відповідь: зверніться в УСЗ за розясненням.

 2. Наталія:

  Доброго дня. Чи правда, що за новими змінами в законі ,щоб отримати допомогу одинокій матері треба офіційно працювати або стояти на обліку в ЦЗ ? Дайте відповідь.дякую

  Оксана:

  Відповідь: зміни не прийняті, але проекти такі є.

 3. Наталія:

  Доброго дня. 2 червня прийнятий закон в якому є таке формулювання»При визначенні права на призначення допомоги на дітей одиноким матерям відповідно до цього Закону застосовуватимуться умови, встановлені для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.» Як це правильно зрозуміти? Допоможіть розібратись.Проект Закону зареєстровано за №2494.

  Відповідь: по проекту не доречно коментувати зміни.

 4. Ольга:

  Доброго дня.Я одинака мама на 1 дитину,вийшла заміж,у шлюбі родила другу дитину,чи можу я отримувати допомогу на 1 дитину?

  Відповідь: порадимо ознайомитися зі статтями

 5. Таня:

  Доброго дня!!! Я з жовтня місяця прошлого року офіційно пішла на роботу, в березні цього року я не переоформлювала допомогу на матір одиночку!!!
  Але мені її нарахували, чи можу я я нею користуватися???

  Відповідь: радимо звернутися до УСЗ

 6. Наталья:

  Я хотела спросить я одинока двое дитей 8 лет а младшей 7 иесяцов получыла 16668 на двоих ранче получала 2300 што так должно быть

  Відповідь: стаття на сайті вам в допомогу

 7. Ельвіра:

  Привіт.
  Да в статті на сайті сума одиноким матерям віком від 6 до14років складає2230гр.
  Я отримую 840.
  Так повинно бути,

  Відповідь: ознайомтесь зі статтею, ви побачите, що залежить від доходу.

Добавить комментарий