Останнім часом дуже багато питань виникає навколо виплати допомоги на дітей одиноким матерям.  Це в більшості пов’язано із значним реформуванням цієї допомоги, яку наразі здійснює уряд.

Для того, щоб все ж таки отримати відповіді на ці питання було направлено інформаційний запит до Мінсоцполітики і те, що ми отримали як відповідь спробуємо пояснити.

В першу чергу Мінсоцполітики підтвердив те, що не передбачено відмови у призначенні допомоги на дітей одиноким матерям у разі, коли працездатні члени сім’ї не працюють, не навчаються, не здійснюють догляд.

Чітко сказано, які документи має надати людина, яка звертається за отриманням цієї допомоги в 2019 році вперше.

Більш детально  із процедурою отримання цієї допомоги можна ознайомитися тут: http://www.i-law.kiev.ua/%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9-%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%BC-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%8F%D0%BC-2016/.

Tags: , , ,

93 комментария on Допомога на дітей одиноким матерям: що варто знати в 2019 році

 1. Катерина Малишева:

  Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можливо отримати соціальну допомогу одиноким матерям, якщо дитина навчається за кордоном в школі або університету?

  Відповідь:законодавчих обмежень не має, але показник доходу та витрат на навчальний заклад зіграє свою роль. Ознайомтесь зі статтею

 2. Наталя:

  Доброго вечера.а подскажите ящо я мати одиначка за обома дитьми 10рокив и 6рокив.и я зарас працюю.чи можу я оформить мати одиначку допому.якщо вмене зарплата грязными за мисяць 6.400грн

  Відповідь: розрахувати ваше право на допомогу ви можете за прикладом, що в статті

 3. Ілля:

  Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна отримати статус «Матері героїні» жінці «матері одиначки» у якої 5-ро дітей, і є діти, що вчилися в інтернеті на неповному державному забезпеченні?

  Відповідь: умови отримання цього статусу зазначені в статті. Знайомтесь

Добавить комментарий