Останнім часом дуже багато питань виникає навколо виплати допомоги на дітей одиноким матерям.  Це в більшості пов’язано із значним реформуванням цієї допомоги, яку наразі здійснює уряд.

Для того, щоб все ж таки отримати відповіді на ці питання було направлено інформаційний запит до Мінсоцполітики і те, що ми отримали як відповідь спробуємо пояснити.

В першу чергу Мінсоцполітики підтвердив те, що не передбачено відмови у призначенні допомоги на дітей одиноким матерям у разі, коли працездатні члени сім’ї не працюють, не навчаються, не здійснюють догляд.

 

Чітко сказано, які документи має надати людина, яка звертається за отриманням цієї допомоги в 2018 році вперше.

Більш детально  із процедурою отримання цієї допомоги можна ознайомитися тут: http://www.i-law.kiev.ua/%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9-%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%BC-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%8F%D0%BC-2016/.

Tags: , , ,

70 комментариев on Допомога на дітей одиноким матерям: що варто знати в 2018 році

 1. Валентина:

  Дякую,я зрозуміла ,але я поновлювала в січні тепер знову в квітні і сказали в липні ,хоча в довідці з коледжу пише,що вона навчається до червня 2019року

 2. Валентина:

  Доброго дня,скажіть будьласка ,якшо дитині виповнилоси 18років але вона навчається ,скільки разів на рік потрібно поновлювати документи?дякую

  Відповідь: порядок поновлення документів не змінюється

 3. ірина:

  доброго дня вже пройшло 5 років як стала вдовою соціальна допомога по втраті годувальника настільки смішна що я вирішила оформити документи на допомогу матерям одиночкам проте соціальні працівники мене відправили з нічим аргументуюючи тим що у дітей був батько отже я не одинока матір і я на це нічим не відповіла бо законів не знаю як довести свою правоту

  Відповідь: ознайомтесь зі статтею на сайті. Ви маєте право оформити цю допомогу, якщо у вас відмова УПФУ. Апелюйте законом, посилання на нього є в статті

 4. Оксана:

  Добрый вечер. У меня такая ситуация.Я 16.01.2018 г. подала документы на переоформление матери одиночки,отец детей умер .Старшая дочка уже пол года учится в университете на контракте.В декларации я указала что мы платим 1500 каждый месяц.Уже третий месяц они не выплачиваю деньги,то им одну справку то другую,все приносила.Сегодня звонят и требуют что б я написала объяснительную на какие деньги обучаю ребёнка.Имеют ли они право отказать в выплатах если за обучение помогает платить бабушка,работать на данный момент я не могу.

  Відповідь: так, мають право

 5. Віка:

  Доброго вечора! Допоможіть розібратися в даній ситуації, батько дитини помер чи впливають доходи сім’ї при оформленні допомоги по втраті годувальника як одинока мати?Чи як правильно оформити соціальну допомогу по втраті годувальника і куди звернутися?

  Відповідь: так, впливають. В статті на сайті описан порядок та умови призначення

 6. Валентина:

  Доброго дня,справа в тому що нема до кого звернутись по допомогу,в собезі пояснили це тим ,що її виповнюється 18,навіть якщо так ,то як можна порахувати за січень,лютий і березень цілий міс.якщо 18виповнюється 2березня,коли я поновлювала док.то ще перепитала їх вони відповіли що так як дитина навчається і є довідка,то вона буде получати ,поки незакінчить коледж,в кінці ситуація незрозуміла.Дякую.

  Відповідь: є очні центри, безкоштвної правової допомоги. Зверніться до них. Є повна та загальна інформація в статті на сайті, з зазначенням нормативних актів

 7. Валентина:

  Доброго дня ще раз,я знаю що док.потрібно поновляти кожних пів року,але мені порахували тільки за 3міс.,я в січні поновила мені порахували тільки по березень,бо дитині виповнюється 18,але ж вона навчається є довідка з медколеджу.

  Відповідь: з вашого опису ситуація не зрозуміла. Зверніться за очною фаховою допомогою

 8. Валентина:

  Доброго дня,я получаю доп.одинока мати (батько дитини помер)в січні поновила док.дитині 2березея 18 ,допомогу нарахували за 3міс.,але вона навчається і є довідка з медколеджу ,скажіть будьласка мені шо в березні потрібно знову поновляти док.?

  Відповідь: кожні пів року

 9. Валентина:

  Доброго дня,я получаю допомогу як одинока мати,(батько дитини помер)в січні міс.поновила документи і так як дитині 2березня виповнюється 18 років ,але вона навчається ,є довідка з медколеджу,спитала чи потрібно буде шось підтвержувати вони відповіли що ні вона буде получати поки навчається,в кінці допомогу нарахували тільки по 2березня ,бо її виповнюється 18,куда звертатися?

 10. Аня:

  Добрий день я хотіла запитать що робити коли на мою карточку прийшов переказ грошей

  Відповідь: ваше питання не зрозуміло, перефразуйте

Добавить комментарий