Останнім часом дуже багато питань виникає навколо виплати допомоги на дітей одиноким матерям.  Це в більшості пов’язано із значним реформуванням цієї допомоги, яку наразі здійснює уряд.

Для того, щоб все ж таки отримати відповіді на ці питання було направлено інформаційний запит до Мінсоцполітики і те, що ми отримали як відповідь спробуємо пояснити.

В першу чергу Мінсоцполітики підтвердив те, що не передбачено відмови у призначенні допомоги на дітей одиноким матерям у разі, коли працездатні члени сім’ї не працюють, не навчаються, не здійснюють догляд.

 

Чітко сказано, які документи має надати людина, яка звертається за отриманням цієї допомоги в 2018 році вперше.

Більш детально  із процедурою отримання цієї допомоги можна ознайомитися тут: http://www.i-law.kiev.ua/%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9-%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%BC-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%8F%D0%BC-2016/.

Tags: , , ,

79 комментариев on Допомога на дітей одиноким матерям: що варто знати в 2018 році

 1. наталія:

  Скажіть чи можу я отримати виплату на одиноку.Якщо у мене троє дітей. На двох отримую пенсію по втраті годувальнтка.

  Відповідь: на сайті є розяснення, знайомтесь

 2. paraska.kovbasyk@gmail.com:

  Доброго вечора чи може бути мені призначена допомога на дитину, якщо я з чоловіком розлучена і не проживаємо вже 4 роки і допомоги, аліментів від нього немає. Працюю офіційно.

  Відповідь: ні, без рішення та декларації по аліментам буде відмова.

 3. Світлана:

  Чи буду я вважатись одинокою матір»ю, якщо батько дитини буде позбавлений батьківських прав?

  Відповідь: ні

 4. Маряна:

  Добрий день.Я з січня місяця отримувала кошти при народженні дитини,малозабеспеченість і мати одиночка. Через 3 місяці оформили дитині інвалідність. У липні переоформилась. І мені анулювали матір одиночку і малозабеспеченість.пояснили що вирахували по доходах. Сума при народженні я знаю шо по доходах не раховується. Яий же ж тоі прожитковий мнімум що ені все звели на нуль?

  Відповідь: сума при народженні враховується. На сайті є пояснення та приклад

 5. Марія:

  Доброго дня! Я одинока мати, я і дитина маємо постійну прописку в Україні, по ній ми не проживаємо, живемо за кордоном але кожого дня перебумаємо в Україні( гуляємо,купляємо речі,прдукти і т.п) так як між двома державами меньше кілометра. Чи мають право припинити нам допомогу одинокої матері?

  Відповідь: так

 6. зоряна:

  скажіть будь ласка ,я рахуюсь одинокою мамою перебуваючи у шлюбі але шість років не проживаю з чоловіком

  Відповідь: одинокою ви не є в розуміння закону для призначення соціальної допомоги, більше інформації в статті

 7. марина:

  Доброго вам дня.Підскажіть,будь ласка,чи маю я право на допомогу ,як одинока мати ,якщо в даний час, тимчасово, знаходжусь з сином за кордоном (на заробітках).Постійна прописка в Україні.Щиро дякую.

  Відповідь: ні, буде відмова, знайомтесь зі статтею на сайті

 8. галина:

  Доброго дня .Скажіть будь ласка чи має право одинока мати на отримання житлової субсидії з травня 2018 року якщо вона не працює і отримує соціальну допомогу на дитину.В квартирі прописано дві особи мати і дитина 8 років.

  Відповідь: оновлена стаття по субсидії в статті на сайті, знайомтесь

 9. Елена:

  Добрий день. Скажите пожалуйста,считается ли матерью одиночкой мама не состоящая в браке, но в свидетельстве записан отец, которий не приживает с ней и ребенком, может ли в етом случае мама получать помощь, как мать-одиночка?

  Відповідь: ні, не може.Ознайомтесь зі статтею на сайті

Добавить комментарий