Основні нормативні акти, якими регулюється надання різних видів допомоги на дітей, а також надання соціальних відпусток матерям.

ЗУ «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2811-12&p=1270204897733506

ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням»

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2240-14&p=1270204897733506

ЗУ «Про відпустки»

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=504%2F96-%E2%F0&p=1270204897733506

Кодекс законів про працю

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=322-08&p=1270204897733506

Постанова Кабінету міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми»

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1751-2001-%EF&p=1270204897733506

Постанова Кабінету міністрів України  від 26 вересня 2001 р. N 1266 «Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням»

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1266-2001-%EF&p=1270204897733506

Рішення Конституційного суду України N 1-28/2008  від 22 травня 2008 року  У справі за конституційними поданнями Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень статті 65 розділу I,  пунктів 61, 62, 63, 66 розділу II, пункту 3 розділу III Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» і 101 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень статті 67 розділу I, пунктів 1-4, 6-22, 24-100 розділу II Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (справа щодо предмета та змісту закону про Державний бюджет України)

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=v010p710-08&p=1270204897733506



2 комментария on Законодавство: допомога на дитину і відпустки

  1. Олександра:

    Доброго часу доби.
    Комплiмент: чудовi статтi, розгорнутi вiдповiдi, дiєвi поради.
    Що потрiбно зробити, щоб скористатися правом продовження вiдпустки по догляду за дитиною бiльше 3 рокiв без збереження з/п, згiдно ст.18 ЗУ «Про відпустки»? Який максимальний термiн продовження? Чи входитиме це продовження до трудового стажу?
    Дякую наперед. З повагою.

    Відповідь: довідка ЛКК про необхідність догляду за дитиною, до шести років, довідка видаєтсья на кожні пів року, в стаж входить.

  2. Юлия:

    Здравствуйте!Ещёраз!Рада,что вспомнила ваш сайт,поскольку в мае 2013 уже выручили.Извините,что пишу может не совсем по теме данной статьи,но не нашла подходящей!Подскажите как правильно искать у вас статьи.
    В апреле у меня заканчивается декретный отпуск(3 года),я была в школе на декретном месте.Я могу на что-то рассчитывать в этой школе по закону?Они обязаны или нет предоставить мне часы?Если нет,куда и когда правильно по срокам,чтобы не было поздно обращаться.В гороно?Если они тоже мне не смогут предоставить место работы,то я могу стать в ЦЗ?Но тогда у меня стаж будет прерван?
    И отпуск по уходу за ребёнком до 6 лет можно свободно оформить или только если есть конкретные мед.показания?К кому обращаться?
    если по выходу из декрета мне нет свободного места роботы,то для меня юридически выгоднее будет выйти из него и стать на биржу или оформить отпуск по уходу до 6 лет?Выгоднее с точки зрения стажа.С нетерпением жду ответа,поскольку у нас тут,если не знаешь своих прав-тяжело чего-то добиться…

    Відповідь: ваша ситуація виходить за межі однієї статті, чи навіть двох, питання ваше необхідно вирішувати в комплексі, тому порадимо звернутися за фаховою очною допомогою, можливо вона є у вашому місті

Добавить комментарий