Картка киянина — це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки  та інших інформаційних сервісів і послуг.

  Метою створення інформаційно-телекомунікаційної системи «Картка киянина» є:

— надання мешканцям м. Києва зручного та універсального інструменту для отримання соціальної допомоги, такої як:

 • забезпечення обліку проїзду в громадському міському пасажирському транспорті;
 • отримання соціального дисконту для оплати товарів у магазинах і супермаркетах, а також пільг в аптечних пунктах при безкоштовному отриманні чи купівлі медикаментів;
 • обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг тощо.

  Для  отримання «Картки киянина» потрібно звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку.  Зауважимо, що на сьогодні картка вже не видається у районних управліннях праці та соціального захисту населення, а потрібно звертатися безпосередньо до банку.

Для оформлення «Картки киянина» у банк необхідно принести паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення, що дає право на пільгу.

  В першу чергу, картку зможуть отримати:

 • батьки багатодітних сімей;
 • пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд в метрополітені;
 • непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу;
 • особи, які не мають права на пенсію та інваліди;
 • соціальні працівники.

  Тобто «Картка киянина» — це багатофункціональний інструмент, який дозволяє персоніфікувати громадянина (відповідно до категорій), як мешканця м. Києва, та використовувати картку для отримання ним різних видів соціальної підтримки, послуг та сервісів.

   За результатами впровадження пілотного проекту пластикова картка «Картка киянина» буде видаватися за бажанням усім зареєстрованим у місті Києві громадянам.

  Однак, Концепція не виключає можливість використання «Картки киянина» особами, які працюють, але не зареєстровані в м. Києві та особами, які навчаються в м. Києві.

Більш детальна інформація тут: http://info.kyivcard.com.ua/main/

Tags:

68 комментариев on Інформація щодо картки киянина

 1. Катерина:

  Добрий день! Чи можливо мені отримати кртку киянина, як що я зареестрована та проживаю в Киеві і є інвалідом дитинства 3 групи?

  Відповідь: так

 2. Віра:

  Доброго дня! Чи може отримати картку «Киянина» студент, якщо не зареєстрований в Києві? І куди потрібно звертатись? До управління соціального захисту чи в банк?

  Відповідь: ознайомтесь з відповідною статтею на сайті

 3. Віра:

  Доброго дня! Чи можу я отримати картку «Киянина», якщо не працюю на даний час і я ще не пенсіонерка, зареєстрована і проживаю в Києві?

  Відповідь: можете

 4. Людмила:

  Доброго дня! Чи можу я отримати картку «Киянина», якщо не працюю на даний час але мій трудовий стаж становить, 35 років і я ще не пенсіонерка (тільки в травні 2017 року), проживаю в Києві?

  Відповідь: так, можете

 5. Тетяна:

  Поясніть тоді будь ласка цей абзац з вашої інформації ( про кого в нему йдеться?)
  «Однак, Концепція не виключає можливість використання «Картки киянина» особами, які працюють, але не зареєстровані в м. Києві та особами, які навчаються в м. Києві.»

  Відповідь: тому для реалізації цієї концепції ми і радимо звернутися до місцевого органу влади, пишемо статті та пояснюємо ваші права. Зверніться до місцевого органу влади

 6. Тетяна:

  Доброго дня. Чи можливо мені отримати «картку киянина» якщо я отримую пенсію в Ірпені, проживаю в Ірпені, а напротязі 10-ти років працюю в Києві (Печерский р-н)

  Відповідь: зверніться до місцевого органу влади. За вашим описом-підстав для видачі не бачимо

 7. Тетяна:

  Доброго дня. Термін дії картки киянина банка Хрещатик для проїзду в метро? Дякую.

  Відповідь: з цим питанням радимо звернутися до місцевого органу влади, бажано у письмовому вигляді

 8. Олександр:

  Доброго Вам дня. Чи можливо мені отримати карту киянина якщо я є опікуном недієздатних осіб але вони на даний час знаходяться в интернаті на постійному проживанні?

  Відповідь: можливо

Добавить комментарий