Картка киянина — це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки  та інших інформаційних сервісів і послуг.

  Метою створення інформаційно-телекомунікаційної системи «Картка киянина» є:

— надання мешканцям м. Києва зручного та універсального інструменту для отримання соціальної допомоги, такої як:

  • забезпечення обліку проїзду в громадському міському пасажирському транспорті;
  • отримання соціального дисконту для оплати товарів у магазинах і супермаркетах, а також пільг в аптечних пунктах при безкоштовному отриманні чи купівлі медикаментів;
  • обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг тощо.

  Для  отримання «Картки киянина» потрібно звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку.  Зауважимо, що на сьогодні картка вже не видається у районних управліннях праці та соціального захисту населення, а потрібно звертатися безпосередньо до банку.

Для оформлення «Картки киянина» у банк необхідно разом із заявою принести :

  • копію паспорта,
  • копію ідентифікаційного номера (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті),
  • копію посвідчення, що дає право на пільгу,
  • фотографію 3×4 або 4х6 (за бажанням заявника, фотокартка сканується з паспорта. В такому випадку фотографію надавати не потрібно),
  • довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (за наявності),
  • для громадян, які працюють або навчаються  у м. Києві — довідка з роботи або навчального закладу.

  В першу чергу, картку зможуть отримати:

  • батьки багатодітних сімей;
  • пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд в метрополітені;
  • непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу;
  • особи, які не мають права на пенсію та інваліди;
  • соціальні працівники.

  Тобто «Картка киянина» — це багатофункціональний інструмент, який дозволяє персоніфікувати громадянина (відповідно до категорій), як мешканця м. Києва, та використовувати картку для отримання ним різних видів соціальної підтримки, послуг та сервісів.

   За результатами впровадження пілотного проекту пластикова картка «Картка киянина» буде видаватися за бажанням усім зареєстрованим у місті Києві громадянам.

  Однак, Концепція не виключає можливість використання «Картки киянина» особами, які працюють, але не зареєстровані в м. Києві та особами, які навчаються в м. Києві.

   У 2019 році планується запустити багатофункціональну електронну картку «Муніципальна картка «Картка киянина». Водночас власникам існуючих «Карток киянина» не доведеться міняти нинішні карти до зазначеного на них кінцевого терміну дії. Всі нараховані на них пільги також збережуться. На сьогодні випуском карток киянина продовжує займатися Ощадбанк.

Більш детальна інформація тут:

http://wiki.1551.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=8946382

Tags: , ,

275 комментариев on Інформація щодо картки киянина

  1. Аліна:

    Доброго дня. Я мама в декреті, у нас 3 дітей, старший ходить до школи, чоловік працює офіційно, київської прописки немає. Чи можу я оформити карту киянина?

    Відповідь: зверніться до місцевого органу влади

  2. Тетяна:

    «Картка киянина» була загублена.перевипущена нова, але ні в наземному транспорті ,ні в метро вона не працює. Що робити в такому випадку?

    Відповідь: звернутися за видачею дублікату

  3. галина:

    Стара картка киянина закінчилася , отримала нову 11.03.19р. ощадбанк. В метро працює , а в наземному транспорті пише картка не активована, відсутні поїздки. Де потрібно активувати для проїзду в наземному транспорті.Дякую

    Відповідь: зверніться до місцевого органу влади за розясненням

  4. Анита:

    Добрый день!
    Карта киевлянина, по инвалидности, была переоформлена в Ощаде в 2017 г., сегодня позвонили из банка и сказали. что карту надо заново активировать, иначе ее отключат и по ней даже в транспорте нельзя будет ездить. Раз в квартал надо проводить операции как минимум на 25 грн. Что это может быть и насколько это законно

    Відповідь: радимо звернутися за розясненням до УСЗ

  5. Михайло Іваннович Корсуненко:

    Добрий день!Я Корсуненко Михайло Іванович проживаю у м.Бровари але проацюю в Академії наук України. На підставі довідки з місця роботи 11.03.19р. отримав через Ощад-банк картку киянина.Але в сервісному центрі метро»Хрещатик»мені відмолено в регістрації і направили в Собес «..по месту жительства» І шо делать?

    Відповідь: звернутися до УСЗ

  6. Михайло Іваннович Корсуненко:

    Добрий день!Я Корсуненко Михайло Іванович проживаю у м.Бровари але проацюю в Академії наук України. На підставі довідки з місця роботи 11.03.19р. отримав через Ощад-банк картку киянина.Але в сервісному центрі метро»Хрещатик»мені відмолено в регістрації і направили в Собес «..по месту жительства» І шо делать?

    Відповідь: зверніться в УСЗ

  7. Анна:

    Доброго дня, скажіть будьласка якщо у чоловіка є картка киянина але не зареєстрований у місті Києві, то можна дитині йти в садочок щоб не платити кожного місяця 2950грн)

    Відповідь: можна йти внезалежності від наявності чи відсутності картки

  8. Тетяна:

    Доброго дня! А чи можна по «Картці киянина» віддати дитину до школи?

    Відповідь: ні

  9. Юлія:

    Доброго дня.Чи можна по карті киянина віддати дитину в садок, якщо немає київської приписки?

    Відповідь: так

  10. Артем:

    Доброго вечора , підскажіть будь ласка , я є студентом в Києві але не маю київської реєстрації , отримую пенсію по втраті годувальника , мені відмовляються нарахувати пільги на карту киянина без київської реєстрації хоча саму карту мені видали.куди мені звернутися щоб отримати ці пільги , бо в постанові Київської міської ради прописано ,що я можу користуватися пільгами в києві якщо я є студентом вищого навчального закладу будь якого рівня акредитації. В Департаменті соціальної політики мене направили до соціального захисту населення . а в департаменті соц. захисту відмовилися надавати пільги без реєстрації в Києві. замкнене коло , хоча довідку з песійного я надав і саму карту киянина також показав працівнику департаменту соц. захисту населення , також зачитав постанову , у відповідь отримав що такої поствнови в них немає . підскажіть які мої наступеі дії ???
    дякую)

    Відповідь: радимо з цією письмовою відмовою звернутися до фаховою очної допомоги

Добавить комментарий