ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

532 комментария on Контакти

  1. Мені не дали субсидію мотивуючи тим що бувший чоловік є власнком будинку і зоборгував аліменти. Тако ж ще причина що він проживає в Росіі. Це є причиною не отримати субсидію? Що робити? Куди звернутись?

    Відповідь: ознайомтесь зі статтею на сайті

  2. Дарина:

    Доброго дня. Я мати-одиначка 1997 р.н. Виховую доньку,28.08.2017 р.н. по цей день не можу добитися допомоги від УСЗН. Мою заяву навіть не реєструють,ссилаються на великий дохід. Згідно даних довідки ОК-5 УСЗН з листопада 2017 по жовтень 2018 виплатили мені допомогу 50030 грн,насправді отримала 22700 грн. Можу отримати банківську виписку і підтревдити це. Але соц.працівники цього чути не бажають. Потребують довідки одна за одною. З лютого місяця я навідуюсь до них,і лише на днях мені сказали принести витяг,шо я дійсно мати-одиначка. Що робити? Я оббиваю пороги їм щоб добитися того що моїй дитині по праву належить. Виходить кошти кладуться в чиїсь кармани?

    Відповідь: зверніться за очною фаховою допомогою, заочно відповісти не вбачається можливим

Добавить комментарий