ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

544 комментария on Контакти

 1. Валентин:

  Втрати посвідчення, чи можу його відновити (16 років)

  Відповідь: так

 2. Бабіченко:

  Мне 44года. Проживал с 1995 по 2018 на постоянном месте жительства в Германии. После возвращения в Украину в 2018 получил внутренний паспорт без прописки. По месту жительства в регистрации было отказано из-за отсутствия военного билета. Его у меня никогда не было. Нужна помощь по регистрации в шевченковском районе Киева(получении военного белета)

  Відповідь: зверніться за очною фаховою допомогою

 3. Доброго дня. Скажіть чи можу я. як учасник бойових дій отримати 2 гектари землі (які дають УБД), якщо я колись отримав землю після розпаювання колгоспу? Дякую за відповідь.

  Відповідь: якщо ви отримували саме зем.ділянку з тим же призначення, на яке зараз претендуєте, тоді вам буде відмовлено

 4. Наталя:

  Доброго дня.Скажіть куди мені звернутись за допомогою. Дитині 26.04.2019р.буде 6 років.У грудні місяці в устній формі,переговорила з завідуючою садочка,повідомила,що дитина часто хворіє(є довідка),що ми до школи не йдемо,а ще на рік залишимось у садочку.Зав.відповіла,що я піднімаю рано це питання,а 18,03,19р.повідомила,що я маю проситись до іншого садка,бо тут для нас нема місця.А чому я маю проситись у інший садок,якщо по ЗУ ми ще рік можемо спокійно відвідувати садочок!?

  Відповідь: зверніться за очною фаховою допомогою у вашому місті

Добавить комментарий