ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

611 комментариев on Контакти

  1. Дарина:

    Добрий день!Мені 17 років я маю дитину і навчаюсь на заочному.Поки я вчилась у школі то отримувала пенсію по втраті батька.Зараз її немає.Чи потрібні довідки про те що я навчаюсь і про те що не отримую більше пенсії.З батьком своєї дитини я не проживаю і аліментів не оформляла,але дитина приписана в нього.Які документи потрібні в такому випадку?

    Відповідь: вся необхідна інформація з вашого питання є в статті на сайті

Добавить комментарий