ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

521 комментарий on Контакти

  1. Руслан:

    Доброго дня.
    Підскажіть мені, будь-ласка, в питанні отримання авто через органи УПСЗН.Я інвалід ВВвійни, 1-Б групи (прирівняний по статусу). Пройшов транспортну комісію де мені видали висновок, що я не придатний до керування авто з ручним керуванням, через свою хворобу. Чи можу я стати на облік до УПСЗН з таким висновком і отримати авто та чи є право передачі керування, наприклад у дружини(є права), але ми прописані за різними адресами, хоча і проживаємо разом. Завчасно дякую за Ваші роз»яснення.

    Відповідь: так, можливо

Добавить комментарий