ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

590 комментариев on Контакти

 1. Валерія:

  Я студентка з багатодітної сім’ї , на час карантину мене примусово вигнали з гуртожитку , а тепер кажуть , щоб я платила всю суму за гуртожиток навіть, якщо я там не проживала ? Я не знаю що робити , підкажіть будь ласка

  Відповідь: зверніться до місцевого органу влади

 2. Катя:

  Доброго дня здала на молозабезпечену міні відмовили моя зарплата мінімальна чоловік на строковій службі 463 грн дитині 4 роки нічого на дитину неполучаю скажіть можливо що дійсно неполучаїця чи варто оскаржити рішення і де

  Відповідь: вся необхідна інформація по вашому питанню є в статті

 3. Я не працюю, тому що в нас не має робіт!!! І мені говорять що в мене не виходить матиодиночка!!! Бо я не працюю офіційно. В нашому селі взагалі важко знайти роботу…Що мені робити?

  Відповідь: зверніться до УСЗ на комісію з цього питання

 4. Tesuser2222:

  Доброго дня. 27 років, чоловік. Після 2го курсу університету зразу працював за кордон та в інших містах. Тому ні я,ні мої родичі не отримували на руки повісток з воєнкомату. Чи можу я зараз отримати воєнний квиток? Як?

  Відповідь: зверніться до в/ч за розясненням

 5. Ірина:

  Добрий день. Після смерті бабусі залишився заповіт на мою маму та її рідну сестру. Документи не оформляли. Мама жила разом з бабусею в будинку та була там прописана, тітка жила окремо і була прописана в своїй квартирі. Мама померла, будинок залишився. Я хочу його оформити на себе, як це можна зробити? Я проживаю в м.Києві, а будинок знаходиться в Житомирській області

  Відповідь: порадимо звернутися за очною фаховою допомогою

 6. Доброго
  У 2017 році був звільнений з лав ДПСУ у зв’язку із скороченням штатів! На момен звільнення мав 20 років і 5 місяців вислуги! Відповідно до ЗУ права на пенсію не набув!
  На даний час (липень 2020) пропонуюсь підписати контракт на 5 років! Питання чи матиму я право на отримання військової пенсії після закриття даного 5-ти річного контракту!
  Заздалегідь вдячний за відповідь
  Буду радий допомогти Вам із оновленням та розвитком вашого сайту

  З повагою
  Олександр

  Відповідь: для відповіді потрібно бачити ваші персоніфіковані документи

 7. chepizhko:

  Отримую повидомлення вид Ощадбанку — пільга покрила всі зареєстровані в особистому кабінеті послуги. Питання — входженн в особистий кабінет якщо він сформований, проте йде мова що пільги вже зараховані. То де те зарахування?

  Відповідь: зверніться за розясненням до УСЗ

 8. Светлана.:

  Добрый день. Подскажите бабушка никак не может получить выплати ( чернобельские) в козначейство ходит а толку никакого хотя две сумы еще начислены были в первом квартале. а третей вообще не найти пенсионый на казначейство а то наоборот. не придумает куда ей обратиться за помощю спасибо.

  Відповідь: за очною фаховою допомогою у ваше місто

 9. добрый день , у меня такой вопрос , я мама сижу дома в момент карантина , за свой счет, ребенку 7 лет , первый клас, мне можно получить финансовую помощь от государства, в период коронавируса?

  Відповідь: всі допомоги, які є, зазначені в статті

 10. Михайло:

  Доброго дня.
  Я звільнився з лав ЗСУ в зв’язку з закінченням контракту і звернувся у військомат щоб стати на облік і мене не ставлять — мотивують «карантин».на приписному зробили відмітку що я був і все. Чи правомірно це ? І що мені робити? Як мені стати на облік на протязі цих законних 5 діб?

  Відповідь: направте ваші звернення за допомогою пошти

Добавить комментарий