ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

479 комментариев on Контакти

 1. Віра:

  Дякую за швидку відповідь, Підскажіть будь ласка по якій статті я маю на це право?
  Бо я зверталась в соцзахист — а вони сказали що можна лише оформити на 1-шу групу інвалідності?
  Дякую

  Відповідь: на сайті є оглядова стаття, в ній зазначен нормативний акт

 2. Наталія:

  Доброго дня. Скажіть будь-ласка, чи враховується в розрахунок сукупного доходу для розрахунку допомоги малозабезпеченим сім`ям дохід від земельної ділянки, якщо в довідці про склад сім`ї вказані заявник, його дитина і батьки, а в довідці про земельну ділянку пише, що заявнику на території сільради земельна ділянка і пай не належить, а його сім`я з 4 осіб користується земельною ділянкою? Дякую.

  Відповідь: так

 3. Віра:

  Проясніть, будь-ласка, чи можна оформити догляд за інвалідом 2-ї групи, щоб був стаж?

  Відповідь: так, в УСЗ

 4. ДОБРОГО ДНЯ СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЧИ ВВАЖАЮТЬСЯ ДІЙСНИМИ ДОВІДКИ ПРО ОСВІТУ З ПОЛЬСКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРО НАВЧАННЯ ПРИ ПОДАННІ В УКРАЇНІ ПРИ ПОДАВАННІ В УКРАЇНІ НА ДОПОМОГУЯК МАЛОЗАБЕСПЕЧЕНА СІМЯЯ? Я МАМА А СИН ВЧИТЬСЯ У ПОЛЬЩІ ДЯКУЮ

  Відповідь: без легалізації — не є дійсними

 5. Віра:

  Доброго дня! Я проживаю з мамою, яка є інвалідом 2-ї групи загального захворювання. Оскільки, я не працюю, чи можна оформити мені догляд чи піклування за нею для стажу?
  Якщо так, то куди звертатись і які документи потрібні для цього?

  Наперед вдячна за відповідь

  Відповідь: зверніться до УСЗ

 6. Люда:

  Скажить пожалуйста чи рахуется доходом якщо банк дав кридит готивкою?

  Відповідь: так

 7. Галина:

  Доброго дня!
  Порадьте, будь ласка, куди можна звернутись зі скаргою на бухгалтера державного підприємства, яка відмовляється надати відомості про заробітню плату колишньому працівникові — для нарахування належної пенсії (за весь період роботи працівника на підприємстві, а саме 14 років). Відмову бухгалтер мотивує тим, що у неї багато роботи і вона видасть відомості лише 5-ти років, а не 14-ти років, які вказав працівник в заяві. Які важелі впливу на бухгалтера, якщо керівник установи на даний час відсутній? Куди можна звернутись зі скаргою на бухгалтера?

  Наперед вдячна за відповідь

  Відповідь: зверніться за очною фаховою допомогою, заочно допомогти вам у вашому питанні не маємо змоги

 8. Ірина:

  Доброго дня,підкажіть будь ласка,який пакет документів має представити бабуся,що оформлює відпустку по догляду за дитиною до 3-х років(мама офіційно виходить на роботу після 2-х років такої відпустки,бабуся ще не пенсіонерка)Дякую.

  Відповідь: оформлення відпустки на бабусю не можливо, з 2014 року. Знайомтесь з інформацією в статтях на сайті

 9. помогите восстановить справедливость.почему отменили субсидии малолетней школьнице 17 лет одинокой матери написали розпор.302.

  Відповідь: зверніться за очною фаховою правовою допомогою

Добавить комментарий