ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

515 комментариев on Контакти

 1. Andrzej:

  Я прошу вас допомогти у пошуку жінки, з якою я зможу зробити подальше життя. Мене звати Анджей, я приїхав з Польщі, мені 50 років. Я провів більшу частину життя в Німеччині, де я планую постійно влаштуватися. Я можу гарантувати хороше стабільне життя мого партнера. Я чекаю вашої відповіді.

  Відповідь: нажаль, нічим допомогти не можемо, мета ресурсу інша

 2. Тетяна:

  Доброго дня!Шановні юристи прошу дуже вашої допомоги у розясненні як правильно подавати документи по допомозі на дитину як одинока мати.Кожних пів року я поновлювала документи в управління соц.захисту,останній раз 15,08,2017 року я подала документи з декларацією раніше на місяць,коли пройшло пару місяців сказали що я приїхала не вчасно,що потрібно було приїзжати у вересні а не в серпні…. Будь-ласка скажіть чи можна подавати документи за місяць?

  Відповідь: так, можливо, і про це описано в статті

 3. Ірина:

  Доброго дня, чи буде продовжувати отримувати пенсію по втраті годувальника дитина 11 років, якщо її мати одружилася, та новий чоловік не буде усиновлювати дитину? ДЯКУЮ

  Відповідь: дитині- так

 4. Андрій:

  Здравствуйте, а можно получить у вас расширенную консультацию в личной встрече?

  Відповідь: нажаль, ні. Зверніться за очною фаховою допомогою до центрів безкоштовної правової допомоги

 5. Ольга:

  Добрий день.У нас 19.12.17 помер свекор,свекор офіційно не був працевлаштований.Прийшла допомога у розмірі 400 грн.У вас на сайта прописано,що для не працюючих допомога у розмірі прожиткового мінімуму.Що могло піти не так?Проживаємо м.Вишневе Київська область.

  Відповідь: зможете дізнатись лише у письмовій відповіді УСЗ

Добавить комментарий