ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

443 комментария on Контакти

 1. Лидия Блинова:

  Доброго дня !!! Я получаю допомогу по уходу за сыном инвалидом 1 гр , В 2014 году три месяца официально работала и ухаживала ,,,а теперь с меня за почти три года по сегодняшний день )) хотят утрымать выплачение деньги ,,, Но мне при оформлении
  об этом никто не сказал !!!! Законно ли это )))

  Відповідь: з описаного вами це встановити не можливо

 2. Анатолій:

  Якщо в мене інвалідність третьої групи мене мають зняти з воєнного обліку, чи ні? згідно якого закону?

  Відповідь: зверніться до вашої в\ч за розясненням.

 3. Людмила:

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно з 2017 року узаконення на перепланування квартири, а саме об»єднання лоджії з кухнею і встановлення там індивідуального газового котла? Будинок повністю відключений від теплопостачання. І чи потрібно виготовляти новий технічний паспорт? Дякую.

  Відповідь: так

Добавить комментарий