ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

592 комментария on Контакти

  1. Світлана:

    Доброго дня. У мене таке питання: 9 міс. з моменту смерті нашої бабці, яка проживала по сусідству,помешкання ще ніхто не переписував, і послугами ніхто не користується. Газовик постава пломбу на трубу, а тепер нам повідомили щоб оплатити борг за доставку газу(90грн/міс) інакше відріжуть трубу. Чи законно нараховувати таку суму за доставку, якщо ніхто не користується? І чи мають право відрізати від мережі якщо стоїть пломба? Дякую.

    Відповідь: відповісти без огляду документів не вбачається можливим. Тому радимо звернутися за очною фаховою допомогою

  2. Олена:

    Я хотіла спитать у вас скільки ви должні сиротам виплатить державні гроші бо я отримала тільки 13000 тисяч це все чи мени ще прийде добавка

    Відповідь: у кожного виплата індивідуальна. Інформація є на сайті в статті

Добавить комментарий