ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

416 комментариев on Контакти

 1. ольга михайловна:

  Подскажите, пожалуйста, возможна ли помощь социальной службы для моей мамы(83 года) и сестры(53), инвалида 2 группы. Они живут вместе.
  Я тоже пенсионер.Но проживаю отдельно.

  Відповідь: так

 2. Ирина:

  Добрый день. Подскажите как забрать мне автомобиль оформленный на меня, но купленный в браке. Прошло 3 года с момента развода,деления имущества не было. Через суд или через милицию?

  Відповідь: звісно лише через суд. Міліція не має відношення до майна набутого у шлюбі

 3. Ирина:

  Добрый день. Подскажите как забрать мне автомобиль оформленный на меня, но купленный в браке. Прошло уже 3 года с момента развода,деления имущества не было. Через суд или через милицию?

  Відповідь: звісно лише через суд. Міліція не має відношення до майна набутого у шлюбі

 4. Людмила:

  Вибачте за нерозуміння. До кого я маю звернутися зі скаргою зверненням на дії працівників УСЗ та ПФУ. І,мабуть, для цього мають бути якісь законні підстави, а я їх не знаю. Дякую.

  Відповідь: до обласного ПФУ та обласного УСЗ. А підстави ви можете побачити в нормативних актах, які є в статті.

 5. Людмила:

  Доброго дня.В соціальній службі я написала заяву на отримання пенсії по втраті годувальника як інвалід з дитинсива.Три місяці на протязі яких дійсна заява (так сказали в соціальній службі) закінчилися,але пенсійний фонд ще не отримав пенсійну справу мами із архіву іншої області (там проживала мама). В соціальній службі говорять. що тепер нову заяву приймуть після того, як пенсійний фонд мого населеного пункту отримає пенсійну справу мами і передасть всі необхідні документи в соціальну службу.Чи це дійсно так є по закону? Чи є якийсь граничний термін на отримання пенсійної справи із архіву,чи цього можна чекати і рік? Дякую за відповідь.

  Відповідь: повторно писати заяву не потрібно. Напищіть скаргу звернення на дії працівників УСЗ та УПФУ.

 6. Марія:

  Доброго дня чи можем ми отримати допомогу,чоловік працює на державній роботі по квитанції щодо зарплити нараховується одна сума,але на руки він отримує половину нарахованої суми наприклад (нараховують 5000,а на руки безпосередньо 2500-3000),біля на приписаний батько,який теж працює на державній роботі але біля нас не проживаж,також біля нас приписана племінниця яка з нами не проживає, я в декреті ?

  Відповідь: порахувати ваше право на допомогу ви можете за прикладом, що в статті

Добавить комментарий