ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

429 комментариев on Контакти

 1. Олена:

  Доброго дня, працівнику нашої організації, який є пенсіонером в пенсійному фонді зробили перерахунок пенсії на основі 2007 року, хоча за останні два роки, наприклад, його заробітна плата суттєво підвищилася. Розмір перерахованої пенсії складає 1357 грн. при зарплаті 6000. Чи правомірні такі дії пенсійного фонду? Чи можна у Вас замовити перерахунок пенсії як платну послугу і куди звертатися?

  Відповідь: неправомірні, і ви вправі оскаржити їх дії. Також, якщо вам необхідно допомога в оскарженні, правова, радимо звернутися в центри безкоштовної правової допомоги, оскільки необхідно бачити письмову відмову та в цілому вашу пенсійну справу.

 2. Виктор:

  Доброго дня. Скажите пожалуйста, в какой срок должна прийти копия позовной заяви відповідачу в деле про развод. Позовна заява подана женой 25.02 состав судей назначен где то 30. Даты предварительного заседания еще нет. Приравнивается ли инвалид войны 3 гр. по льготам (по уплате судового сбора ст.5) к инвалидам ВОВ. Если да то на какие статьи законов можно ссылаться.

  Відповідь: відповідь на ваші питання є у відповідних статтях, як і зазначення номративних правових актів.

 3. Доброго дня. Ми молода сім’я будуємо будинок.Чи надає держава якусь допомогу.

  Відповідь: читайте статті на сайті та інформацію в них

 4. Николай:

  Доброго дня! Питання: чи маю я право звільнитися по закінченню контракту, контракт підписаний 27.03.2014,в контракті не вказано про особливі періоди і т п? Дякую!

  Відповідь: ми умов вашого контракту не бачимо.

 5. Олексiй:

  Доброго дня, подав заяву на допомогу семьям и детям Цiмох Олексiй Юрiйович хотив запитати, сказали що прийдет бистро подав давно и ще не прийшло, I коли приблизно прийде??? Дякую

  Відповідь: зверніться до органу, куди ви подавали документи

 6. Доброго дня !!! Проконсультуйте будь-ласка.За дорученням,завіреним нотаріально моїм сином спробувала подати заяву на отримання земельної ділянки. Мала посвідчення учасника бойових дій від 2016р. Нам сказали,щоб подати заяву потрібна довідка учасника АТО.Син вданий час знаходиться в АТО. Чи маємо ми право подати ксерокопію посвідчення , а не довідки???

  Відповідь: ні, не маємо, кверокопія в данному випадку не підходить.

 7. Мар'яна:

  доброго дня. Проживаю у двоповерховому будинку, зданому в експлуатацію повністю, але фактично закінчений і опалюється тільки перший поверх загальною площею 100 кв.м. Я студентка стаціонарної форми навчання, прописана одна,стипендії не маю. Чи можу розраховувати на субсидію.

  Відповідь: зверніться в УСЗ з документами, без них-заочно відповісти не маємо змоги.

 8. Людмила:

  Добрий день! звертаюсь до Вас ще раз,донька ходила в соціальну службу в м.Дніпро,але їй там сказали що вона повинна звертатись за місцем проживання дитини,я зателефонувала до місцевоъ соціальної служби, мені відповіли що дитина тут не причом, необхідно звернутись за місцем прописки матері або батька,як нам поступить в цій ситуації?

  Відповідь: саме для таких випадків ми і пишемо статті, щоб ви знали ваші права. Знайомтесь

 9. Людмила:

  Добрий день! моя донька навчається в Дніпрі в медакадеміі,її чоловік працює в Кіровоградській обл.дитина 3-х років проживає зі мною куди звернутись (за чиїм місцем проживання дочки чи її дитини) за оформленням допомоги як малозабезпеченій сім’ї?

  Відповідь: звернутися може лише родина у складі мати, батько та дитина. Ви як бабуся до складу родини не входите

Добавить комментарий