ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

504 комментария on Контакти

 1. Юлія:

  Доброго дня я приписана в Рівненській обл. проживаю на данний момент у житомирській.я одинока мама кожні пів року іжджу по приписці переоформлятись.напишіть будьласка чи можу я робити те саме тільки по місцю проживання зараз?

  Відповідь: так, переведіть вашу справку з УСЗ за місцем проживання

 2. Євгеній:

  чи впливають відомості про батьків зазначені в свідоцтві про народження дитини на отримання нею паспорту ?

  Відповідь: так

 3. Євгеній:

  доброго вечора. дитині виповнилося 16 і ми подали заяву на отримання паспорту , але виникло питання у працівників УДМС щодо свідоцтва про народження дитини, а саме те що в матері зазначено прізвище, імя на українській мові а по батькові на російській мові і через це працівники УДМС відмовляють у видачі паспорту.

  чи правомірні дії працівників УДМС і що робити ? дякую

  Відповідь: без огляду документів відповісти про правомірність не можливо.

 4. Інна:

  Вітаю ! Підскажіть, будь ласка :приватний підприємець вже подав доки на закриття свого ФОП. В єдиному держ.реєстрі стоїть дата зняття з обліку — 26.12.2017 р.. Банківські рахунки закриті, але податкові перевірки ще не пройдені. Чи варто звертатися в центр зайнятості для постановки на облік, і які можливі виплати в цьому разі ? Дякую.

  Відповідь: звернення до ЦЗ можливе, виплати- відповідно до опису, що значиться в статті

Добавить комментарий