Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

За рік нашої роботи (з жовтня 2013 по жовтень 2014 року) ми підготували  50  статей, які стосувалися різноманітних сфер захисту прав людини. В переважній більшості вони стосувалися саме соціально-економічних прав.

Відвідуваність сайту зросла у декілька разів.  За рік сайт відвідали більше ніж 766 тисяч людей (приблизно 63 тис. людей щомісяця)  І що важливо більшість серед них це люди, які повертаються на сайт (а саме 64%)

 

відвідувачі

 

 

 

 

 

 

 

Крім того, за цей рік була надано відповідь на більше ніж 4600 питань. Це небагато не мало 383 відповіді  щомісяця і в середньому 12 відповідей щодня у тому числі включаючи свята та вихідні.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

Сайт працює виключно на кошти, які ми отримуємо від Вас. Так, дякуючи усім, хто фінансово допоміг сайту у листопаді 2013 року, ми забезпечили технічну можливість існування сайту на 2014 рік і сподіваємося , що цей ресурс буде корисним для Вас.

Традиційно ми в листопаді збираємо кошти на технічне обслуговування сайту для покриття яких потрібно 1000 гривень на рік.  Зробити внесок можна на картковий рахунок ініціативи, аби забезпечити роботу сайту протягом 2015 року. 

Дякуємо за розуміння та підтримку!

Представник ініціативи

Юрист Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк

———————

Ви можете підтримати сайт пожертвами на картковий рахунок  (у грн.): Найменування банку: Приватбанк.  Номер карткового рахунку:  4149-4377-0292-0610

Найбільш простий спосіб зробити це через термінали самообслуговування. Вони є всюди і достатньо просто зробити поповнення по номеру картки.  Ось тут проста інструкція і адреси розміщення цих терміналів http://privatbank.ua/ua/udalenniy-banking/terminaly-samoobsluzhivaniya/   Зрозуміло що можна використати будь-які інші можливі способи (приват24, переведення з іншого банку або безпосередньо в касі будь-якого банку тощо.

 

 

1 комментарий on «ВАРТО ЗНАТИ»

  1. Олександр:

    Чи можу я перебувати на обліку у центрі зайнятості, якщо останні 8 місяців надавав соціальні послуги.

    Відповідь: так

Добавить комментарий