«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

Сайт працює виключно на кошти, які ми отримуємо від Вас. Так, дякуючи усім, хто фінансово допоміг сайту у листопаді 2017 року, ми забезпечуємо технічну можливість існування сайту на 2018 рік і сподіваємося, що цей ресурс буде корисним для Вас.

Дякуємо за розуміння та підтримку!

Представник ініціативи

Юрист Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк

———————

Ви можете підтримати сайт пожертвами на картковий рахунок  (у грн.): Найменування банку: Приватбанк.  Номер карткового рахунку: 5168755109255154

Найбільш простий спосіб зробити це через термінали самообслуговування. Вони є всюди і достатньо просто зробити поповнення по номеру картки.  Ось тут проста інструкція і адреси розміщення цих терміналів http://privatbank.ua/ua/udalenniy-banking/terminaly-samoobsluzhivaniya/   Зрозуміло що можна використати будь-які інші можливі способи (приват24, переведення з іншого банку або безпосередньо в касі будь-якого банку тощо.

 

26 комментариев on Підтримка сайту

 1. Оксана:

  Скажіть будь ласка, якщо я не досягла 23річного віку, але навчаюся на заочній формі навчання. Я можу отримувати пенсію по втраті годувальника?

  Відповідь: ні, пояснено в статті — за яких умов

 2. мені 59 років отримав 2 гр після операції на серці на роботі мене скоротять вже попередили куди мені іти на біржу чи в пенсійний фонд —

  Відповідь:порадимо відвідати обидві установи

 3. Вікторія:

  Підкажіть будь ласка , якщо я поступила в університет і забрала свої документи , я можу ще раз поступити в інший університет тільки на державне кредитування для дітей з багатодітних сімей ?

  Відповідь: зверніться за розясненням до місцевого органу влади

 4. Олександра:

  Пів року діти хочуть їсти, а пів року—ні.
  Невже немож зробити щоб була фіксована сума сума щомісяця.

  Відповідь: нажаль ні, це зміни та закони законодавця

 5. Скажите пожайлуста моему ребенку будут делать операция распостроняеться на него моя льглта убд и что за услиги медецинские можно по ней получить?

  Відповідь: цей вид пільги надається (якщо він є) на рівні місцевого органу влади. Зверніться до них

 6. Підкажіть, будь ласка,зараз перебуваю у дикретній відпустці..маю дво діток до 6 років,але чоловік не працює офіційно!З вище перерахованого нічого не було придбано,нічим не володієм! !чи маю я право на допомогу??Дякую!

  Відповідь: скористайтесь прикладом розрахунку що є в статті

Добавить комментарий