ban1

«ВАРТО ЗНАТИ»

Шукаєте інформацію як отримати пенсію, допомогу, пільги? Зіштовхнулися з порушенням ваших прав роботодавцем? Не знаєте як діяти коли держава не виконує свої зобов’язання? Цей сайт створений спеціально для того, аби вам допомогти.

Цей ресурс — ваш путівник у сфері соціально-економічних прав, він надає актуальні поради та роз’яснення зрозумілою для вас мовою. Більше того, тут ви маєте можливість отримати відповідь на ваше конкретне запитання.

Тільки з початку цього року більш ніж півтори тисячі людей отримали консультацію від юриста сайту.

Сайт є волонтерською ініціативою Української Гельсінської спілки з прав людини та існує виключно завдяки пожертвам користувачів.

Фактично сайт працює для вас, своїх відвідувачів, а не на державу, юридичну фірму чи будь-яку іншу організацію. І буде існувати до того часу поки він для вас буде потрібний.

 

Представники ініціативи

Щербатюк Максим  — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (masimo at ukr.net)

Рибінцева Алла — волонтер Української Гельсінської спілки з прав людини

Люди, які епізодично допомагають у різних аспектах діяльності ініціативи.

616 комментариев on Контакти

 1. Добрий день чи маю право як багатодітна сім’я на малозабезпечина допомогу маю 5дітей четверо неповнолітніх чоловік працює офіційно я не працюю офіційно.

  Відповідь: за умов, які викладені в статті

 2. Наталія:

  чоловік афганець. чи має він право першочерговості в одержанні земельної ділянки

  Відповідь: на рівні з усіма

 3. я вдова 58р мала чоловика годувальника 61р маю я право на частину його пенсиибживу в сели роботи не маэ

  Відповідь: зверніться до УСЗ та умов, що значатьсяв статті

 4. Василь Петрович:

  Доброго дня,В нас сталася трагедія погибла дочка,На її забезпечені була 18річна студенка дочка з чоловіком вони були розведені,Сталася трагедія 26,01,2020р,Ми дедушка ібабушка взнали осінью 2020р що можна оформити пенсію,Подали документи в листопаді 2020р,Ніяких претензій що до документів небуло,Пройшло два місяці призначення немае, Підскажіть будь ласка до кого звернутися номер телефона,м,Хмельницький,В карантин всі організації закриті,

  Відповідь: зверніться письмово

 5. Доброго вечора. В мене чоловік був по догляду за бабусею яка досягла 80р. віку.В грудні закінчився рік і нам потрібно знову збирати документи.Коли ми звернулись, які документи потрібні знову у відповідь сказали, що не приймають бо немає чітко які документи потрібні на 2021р.Я запитала і це нам виплати ніяких не буде зараз по догляду, а у відповідь нам відповіли так, чекайте коли нам нададуть чітко який пакет документів потрібний буде. Чи можна продовжити оформити по догляду онлайн??

  Відповідь: зверніться в УСЗ

 6. Віта:

  Підскажіть я не працюю звільнили в зв’язку з ковід у мами онко є справка що потрібний постійний догляд 1 б група пішла оформити догляд за мамою відмовили в допомозі сказали що вже не оформляються

  Відповідь: відбулись зміни і вони зазначені в статті

 7. Інна:

  Підкажіть будь ласка як багатодітна одинока мама яка виховує п’ятьох дітей і проживає в селі де немає робочих місць мусить іти на роботу щоб мати можливість отримати Малозабезпечену допомогу таке питання а на кого залишати дітей щоб навіть знайти роботу в місті за 100км,Що за закони пишуть депутати?

  Відповідь: питання до законодавців.

 8. Микола:

  Доброго вечора! Поясніть будьласка. Моя дружина в грудні 2019 року оформила в соціальній службі допомогу, компенсацію по уходу за мамою, якій 82 роки. Чи потрібно дружині знову переоформляти документи на 2021 рік, щоб отрмувати компенсацію? Якщо потрібно, то які документи потрібно зібрати? У зв»язку з ковідом 19, багато державних служб,установ закриті. Дякую!

  Відповідь: ви вправі направити повний письмовий пакет документів

 9. Світлана:

  Доброго дня. У мене таке питання: 9 міс. з моменту смерті нашої бабці, яка проживала по сусідству,помешкання ще ніхто не переписував, і послугами ніхто не користується. Газовик постава пломбу на трубу, а тепер нам повідомили щоб оплатити борг за доставку газу(90грн/міс) інакше відріжуть трубу. Чи законно нараховувати таку суму за доставку, якщо ніхто не користується? І чи мають право відрізати від мережі якщо стоїть пломба? Дякую.

  Відповідь: відповісти без огляду документів не вбачається можливим. Тому радимо звернутися за очною фаховою допомогою

 10. Олена:

  Я хотіла спитать у вас скільки ви должні сиротам виплатить державні гроші бо я отримала тільки 13000 тисяч це все чи мени ще прийде добавка

  Відповідь: у кожного виплата індивідуальна. Інформація є на сайті в статті

Добавить комментарий